О «Ti-calculators»

Свій перший ручний калькулятор Texas Instruments представили у 1967 році, і з того часу не припиняли вдосконалення та проектування нових обчислювальних пристроїв.
Важко переоцінити внесок компанії в розвиток напівпровідникової техніки, адже саме Джек Кілбі, працівник компанії Texas Instruments, винайшов інтегральну мікросхему, а інший співробітник Гарі Бун створив перший однокристальний мікропроцесор. Розробки компанії Texas Instruments розширювалися як у військову та космічну сфери, у створення та виробництво обладнання для сейсмічної розвідки, так і у сферу проектування комп'ютерної периферії та високопродуктивних аналогових пристроїв.
Калькулятори американського бренду Texas Instruments – це золотий стандарт у світі портативної обчислювальної техніки. Усі освітні програми у середніх та вищих навчальних закладах США, Канади, Австралії та Європи орієнтовані на практичне застосування програмованих калькуляторів Texas Instruments. Графічні та фінансові калькулятори Texas Instruments є єдиними калькуляторами, дозволеними до використання на іспитах PSAT та SAT, Advanced Placement, PSAT/NMSQT та Praxis, а також на сертифікаційних іспитах CFA (Chartered Financial Analyst) та FRM (GARP Financial Risk Manager).